مجله آرایشی

امروزه داشتن پوست سالم یکی از اولیت های اکثر ما بانوان بوده و تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا بتوانیم پوستمان را سالم نگهداریم، سایت بانو زی در تلاش است تا بتواند بهترین و سریع ترین راه های ممکن در این زمینه را، برای شما بانوان زیبا، ارائه دهد. 

بانو زی در کنار شماست

تیرگی دور چشم

اکثر ما آدمها در طول زندگی سیاهی دور چشم تجربه کردیم ومعمولا دلیل آن را همگی کم خوابی وخستگی میدونیم درصورتی که علل مختلفی در این قضیه تاثیر گذار هستند دلایلی مثل کم آبی بدن،افزایش سن،کاهش بافت چربی اطراف چشم،استفاده از سیگارو ….

 

پوست خشک

افرادی که دارای پوست خشک هستند معمولاً جهت آرایش صورت خود با مشکلاتی مواجه می ‌شوند. به همین علت این افراد هنگام خرید لوازم آرایشی باید دقت فراوانی به خرج دهند. با توجه به اینکه امروزه انواع لوازم آرایشی و محصولات آرایشی و بهداشتی تولید می شوند، هنگام خرید اطمینان حاصل نمایید که محصول خریداری شده …..

همه ما تلاش می‌کنیم که پوستی بی عیب و نقص داشته باشیم، و باید برای رسید به آن تلاش کنیم. مشکلات پوستی بین اکثر مردم چه مرد و چه زن رایج است که معمولا بانوان به آن توجه زیادی دارند. از این رو، با آرایش زیاد سعی می‌کنند تا ظاهری که می‌خواهند را داشته باشند….

سلامتی مو

سلامتی مو - بانو زی

سلامتی مو یکی از اولیت های اصلی در بانوان به شمار می رود

ما در مجله بانو زی میخواهیم راهکارهایی را که توسط پزشکان و متخصصان پوست، مو و زیبایی ارائه می شود را با شما به اشتراک بگذاریم. 

با ما همراه باشید .

مقالات سایت بانو زی

لاک های ترند پاییز و زمستان 2023 -1401

لاک های ترند پاییز و زمستان 2023 -1401

بر خلاف سایه های لاک بهار و تابستان، که بیشتر آنها بیداری سرسبز طبیعت هستند، رنگ های مرسوم لاک ناخن برای پاییز و زمستان 2023-1401 بیشتر با سایه های سنتی ذاتی فصول سرد مرتبط است. طبق تحقیقات Pantone، انواع رنگ های زیر محبوب ترین هستند.

بیشتر بخوانید
ترند های آرایشی 2023

ترند های آرایشی 2023

در این دوره که ترندهای اینستاگرام و تیک تاک روند آرایش امروزی را تعیین می کنند، ظاهر کلاسیک را کنار می گذاریم و روی ترندهای برجسته آرایش فصل تمرکز می کنیم.

بیشتر بخوانید

پر بازدیدترین مطالب سایت بانو زی