آرایش روز ولنتاین | نکات طلایی آرایش ولنتاین 2023


علی سلیمانی 26 دی 1401 3 دقیقه مطالعه
آرایش روز ولنتاین | نکات طلایی آرایش ولنتاین 2023

اگر تصمیم نگرفته اید که چگونه در روز ولنتاین آرایش کنید، این مقاله برای شماست! با مجله بانوزی همراه باشید.

اگر شما جزو کسانی هستید که قرار است مثل ادمین روز ولنتاین را با پیژامه در خانه سپری کنید که هیچ(زودتر از این صفحه بیرون برید، قبل از اینکه حس حسادت شما تحریک شود😂)، اما اگر در روز ولنتاین قرار است به قرار عاشقانه بروید. اول اینکه ما در تیم بانوزی، آروزی خوشبختی برایتان داریم(الکی مثلا، ادمین حسود نیست😊). بعد اینکه نگران آرایش روز ولنتاین تان نباشید! ما مهمترین نکات آرایشی را که برای درخشش در روز ولنتاین نیاز دارید، برایتان آورده ایم.

زمان بسیار کمی به روز ولنتاین باقی مانده است، معمولا زوج ها چنین روزهایی را بسیار جدی می گیرند. معمولا خانم ها از چند مدت قبل به فکر نحوه پوشش و نجوه آرایش در روز ولنتاین هستند. اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که چگونه آرایش روز ولنتاین خود را انجام دهید، ما طلایی ترین نکات آرایش روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم…

همچنین می توانید بخوانید: ۱۵ مدل آرایش لایت مخصوص زمستان ۱۴۰۱

آرایش مناسب روز ولنتاین

نکات طلایی آرایش روز ولنتاین

در آرایش پوست زیاده روی نکنید

خانم های عزیز استفاده از سه لایه زیرساز در آرایش روز ولنتاین برای پوشاندن عیوب پوست شما تصویر دلپذیری از چهره شما ایجاد نمی کند! یک لایه زیرساز آرایش که عیوب پوست شما را پنهان کند، همراه با کانسیلر گزینه جذاب تری است. استفاده چند لایه از زیرساز آرایش باعث می‌شود شما پیرتر از آنچه هستید به نظر برسید و عیب‌های شما را پنهان که نمی‌کند هیچ، برعکس آن‌ها را آشکار می‌کند.

هنگام کانتورینگ، خودتان چهره جدیدی نکشید

باور کنید عزیزتان شما را همانطور که هستید دوست دارد. استفاده از منطق “کمتر بیشتر است” در هنگام آرایش ولنتاین برای شما بسیار سودمند خواهد بود . سعی کنید ساختار صورت خود را متفاوت از آنچه که هست تفسیر نکنید و آرایش نکنید. نوع چهره خود را به خوبی بشناسید. و زاویه سازی (کانتورینگ) را تا حد امکان ملایم انجام دهید.

آرایش چشم و لب تان را مکمل هم انجام دهید

آرایش چشم و لب هایتان را مکمل هم بکنید

برای روز ولنتاین یک آرایش متعادل انجام دهید. اگر تمرکز آرایش تان را روی چشم هایتان می گذارید و قصد دارید آرایش غلیظی برای چشم هایتان انجام دهید، لب های خود را زیاد برجسته نکنید و از رنگ های نود استفاده کنید. یا اگر قصد دارید از رنگ قرمز جیغ به عنوان رژ لب استفاده کنید، چشمان خود را با آرایش سنگین خسته نکنید. بگذارید آرایش چشم و آرایش لب شما مکمل هم باشد نه اینکه با هم رقابت کنند.

از لوازم آرایشی ضد آب استفاده کنید

برای روز ولنتاین که در اواخر بهمن ماه جشن گرفته می‌شود، همیشه احتمال بارش باران یا برف وجود دارد. به همین دلیل یکی از نکاتی که در آرایش روز ولنتاین باید به آن توجه کنید این است که محصولات آرایشی را که استفاده می کنید، از نوع لوازم آرایشی ضد آب باشد.

رنگ ها را زیاد با هم مخلوط نکنید!

اگر در آرایش چشم خود از سایه چشم استفاده می کنید، سعی کنید رنگ هایی را انتخاب کنید که با لباسی که می پوشید سازگار باشد. تکنیک تضاد و کنتراست می تواند زیبا باشد، اما همیشه جوابگو نیست. بنابراین در این روز خاص ریسک نکنید و از رنگ های بسیار متضاد در کنار هم استفاده نکنید. تا حد امکان از رنگ های مشابه استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*