شیک ترین مدل لباس برای سال 1402


نوشین ایمانی حق 1 اسفند 1401 دقیقه مطالعه
شیک ترین مدل لباس برای سال 1402

حتما این مقاله را مطالعه کنید تا بروزترین مدل لباس 1402 را به استایل خود اضافه کنید.

اگرچه در این روزهای سرد زمستانی، روزهای گرم و آفتابی دور به نظر می‌رسند، اما مدل لباس 1402، با سبک های متفاوت وشیک اش رونمایی کرده است!

علاوه بر استایل جیب‌های بزرگ و شلوار جین گشاد زیر ناف ، لباس های توری، گلدار و منگوله‌ دار کمد لباس‌های ما را تزئین می‌کنند.

مدل لباس 1402 از استایل و مد خیلی غنی است، جایی که هر کسی می تواند استایلی مناسب برای خود پیدا کند، و هم برای کسانی که می خواهند روی استایل خود سرمایه گذاری کنند و هم برای کسانی که می خواهند سبک جدیدی را امتحان کنند الهام بخش خواهد بود.

برای مدل لباس 1402 میتوان لباسهای توری و شفاف، قلاب بافی، تاپ های تنگ و براق و الگوهای هولوگرافی را جای داد،همچنین لباس های قلاب بافی را با شلوار زیر ناف یا شورت جین، میتوان ست کرد.

شیک ترین ترند بهار 1402

در مورد مانتوی ترند 1402 میتوان گفت، مانتوهای کتی و ست کت و شلوار با رنگ های شاد و مخصوصا سرخابی رنگ و مانتو با طرح سنتی بسیار ترند هستند.

مدل اکسسوری و کیف 1402

کیف یکی از مهم ترین اکسسوری هایی است که باید به درستی انتخاب شود.در ترند بهار 1402، امکان مشاهده مکرر کیف های باگت وجود دارد. کیف های باگت که در اشکال و طرح های مختلف تولید می شوند به شما می گویند که مد دهه 80 همچنان غالب است. علاوه بر این، در تابستان می توانید کیف های بافتنی را هم در استایل خود استفاده کنید.و همچنین گوشواره های حلقه ای بزرگ و کفش های شفاف شیشه ای و کفش هایی با پاشنه های متفاوت و خاص در ترند بهار 1402 جای گرفته است.

رنگ ترند 1402 را با چی ست کنم؟

رنگ ترند بهار 1402 را با چی ست کنم؟

همانطور که میدانیم رنگ ترند بهار 1402 نوع خاصی از سرخابی است که برای اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید این مقاله را مطالعه بفرمایید:رنگ ترند سال 2023

حال شاید برای شما سوال ایجاد شود که با این رنگ چه استایلی می توان زد و با چه رنگ هایی میتوان ست کرد؟

سرخابی سفید سبز:

با انتخاب مانتویی با تونالیته سرخابی و سبز و ست کردنش با شلوار سفید و کفش پاشنه بلند و کیف باگت سبز استایل جذابی میتوان ایجاد کرد وبه شیک ترین مدل لباس 1402 دست یافت.

سرخابی نارنجی آبی:

با انتخاب مانتویی با تونالیته سرخابی و ست کردنش با شلوار جین آبی و کفش اسپرت سفید و کیف و شال نارنجی استایل خاص و شاد و پر انرژی میتوان یه وجود آورد.

سرخابی سفید کرم:

مانتوی سرخابی با شال و شلوار و کیف کرم رنگ و تیشرت و کفش اسپرت سفید سبک ملایم و آرام بخشی رو ایجاد می کند.

نمونه ترکیب رنگ ترند بهار 1402 سرخابی کرمی

سرخابی سفید آبی :

انتخاب مانتوی سرخابی با شلوار جین آبی روشن و شال آبی روشن و کیف و کفش اسپرت سفید استایل جذابی ایجاد می کند.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*