همه چیز در مورد آرایش چشم خیره کننده!


میترا پاک طلب 8 اسفند 1401 دقیقه مطالعه
همه چیز در مورد آرایش چشم خیره کننده!

آرایش یکی از اشتیاق اجتناب ناپذیر زنان است. آرایش چشم در این علاقه جایگاه ویژه ای دارد. ویترین چهره ما چشم هاست… و نحوه بیان آن ها ما را در دنیای بیرون می بینند. در این مقاله می توانید هر آنچه را که در مورد آرایش چشم میخواهید بدانید را بیابید.

چگونه چشم را طبیعی آرایش کنیم؟

در مقایسه با سال‌های گذشته، با توجه به طبیعی بودن در ظاهر کلی، کار ما آسان‌تر شده است. می‌توانیم آرایش خود را در روز تازه کنیم و در شب ادامه دهیم یا می‌توانیم یک چراغ جلو یا ریمل بزنیم و به هر کجا که می‌خواهیم برویم. اگر متوجه شده اید، حتی میکاپ آرتیست های حرفه ای نیز ظاهر روشن و تازه را برای میکاپ ترجیح می دهند.

ما به طور مفصل برای شما نوشته ایم که تنها در ۶ مرحله با کدام محصولات و چگونه آرایش طبیعی چشم را انجام دهید. ما آن را امتحان کردیم و نتیجه را دوست داشتیم!

هم چنین میتوانید بخوانید: جدیدترین مدل های آرایش لب در سال ۲۰۲۳

آرایش طبیعی چشم

سایه چشم

قبل از شروع آرایش، در صورت تمایل می توانید از مقداری سایه چشم استفاده کنید. ضروری نیست، اما با پایه سایه چشم، هم ماندگاری آرایش را افزایش می دهید و هم از جمع شدن محصولاتی که قرار است روی پلک زده شود، جلوگیری می کنید. این کاملا اختیاری است. ما آن را مخصوصا برای پلک های بسیار چرب توصیه می کنیم تا در مدت کوتاهی آرایش شما پاک نشود.

هایلایتینگ

پودرهای روشن کننده ضروری هستند. رنگ کاپری پودر روشن کننده(هایلایتینگ)، رنگ ضروری هر آرایشی است. با رنگ صورتی مرواریدی خود به یکی از محصولات ضروری در آرایش چشم طبیعی تبدیل شده است.

مداد چشم قهوه ای

مداد چشم قهوه ای را مانند خط چشم بزنید و با کمک براش آن را پخش کنید تا ظاهری طبیعی تر داشته باشید. به یاد داشته باشید اگر چشم ها به هم نزدیک هستند باید مداد را در گوشه چشم متمرکز کنید و یا اگر چشمانتان از هم دور است می توانید رنگ را در کنار چشم متمرکز کنید و چشم ها را به یکدیگر نزدیک کنید.

سایه چشم

پودر برنزینگ

سپس پودر برنزینگ  را خیلی کم از نوک چشم تا حدقه بزنید تا چشم به سمت بالا کشیده شود، یعنی چشم ها کج به نظر برسد و به چشم ها سایه بدهد. سپس پودر برنزینگ  را خیلی کم از نوک چشم تا حدقه بزنید تا چشم به سمت بالا کشیده شود، یعنی چشم ها کج به نظر برسد و به چشم ها سایه بدهد همین محصول را با برس سیگما E30 به پایین مژه ها بزنید تا ظاهری کامل تر و بدون رنگ شدید داشته باشید. با این کار می توانید افکت چشم دودی نیز ایجاد کنید.

ریمل

حالا میرسیم به ریمل. ریمل مژه ها را بلند و جدا می کند. اگر میخواهید یک ریمل ایده آل برای آرایش طبیعی چشم خود داشته باشید از محصولات بانوزی دیدن کنید.

کانسیلر

در نهایت، باید از کانسیلر به عنوان آخرین لمس آرایش استفاده کنید. آرایش خود را با استفاده از کانسیلر کرمی بانوزی با زاویه باز زیر چشم ها به پایان برسانید تا زیر چشم ها روشن و پوشش داده شود.

چگونه آرایش چشم مشکی انجام دهیم؟

بهترین کار این است که یک آرایش دودی مشکی انجام دهید. برای این کار از سایه چشم مشکی و دودی استفاده کنید و آرایش چشم دودی بزنید. می‌توانید سایه چشم دوگانه (سیاه-سفید) و (مشکی خاکستری زغالی) را انتخاب کنید. استفاده از سایه چشم دوتایی در این نوع آرایش چشم واقعا کاربردی است.

آرایش چشم مشکی
  1. سایه چشم رنگ روشن – می توانید از سایه چشم سفید در پالت استفاده کنید – به زیبایی به عنوان پایه روی کل پلک خود پخش کنید. می توانید رنگ را تا ابروها بکشید. این باعث می شود که سایه بیشتری ظاهر شود.
  2. سایه چشم خاکستری را روی پلک بزنید. سایه چشم مشکی را روی چین چشم بزنید. اکنون نکته مهم این است که اطمینان حاصل شود که این 2 رنگ در هم تنیده شده اند. مشکی در حال حاضر یک رنگ کاملاً غالب است، با براش Sigma E40 رنگ را پخش کنید و آن را به خوبی با خاکستری ترکیب کنید.
  3. مداد مشکی را به داخل چشم بکشید. مداد مشکی جلوه آرایش را افزایش می دهد. از آن برای آرایش شب استفاده کنید. سپس سایه چشم مشکی را خیلی کم روی مژه های پایین بزنید.
  4. آرایش چشم مشکی را با استفاده از ریمل مشکی بانوزی روی مژه ها به پایان برسانید.
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*