با این 5 حرکت می توانید ترقوه برجسته داشته باشید + آموزش

ترقوه برجسته یک امتیاز در زیبایی ظاهر به حساب می آید خیلی از افراد بصورت ژنتیکی ترقوه زیبا وبرجسته دارند، اما اگه ترقوه شما برجسته نیست اصلا جای نگرانی نیست ما امروز در این مقاله چندتا تمرین راحت بهتون آموزش میدیم که ترقوه برجسته و زیبا داشته باشید.

باماهمراه باشید در بانو زی :

ورزش های ساده برای ترقوه برجسته:

بالابردن دست ها:

بایستید پاهایتان را به عرض شانه باز کنید یک جفت وزنه بردارید (اگر دنبل ندارید از بطری اب معدنی استفاده کنید) دست ها را کنار بدن قرار دهید، بصورتی که کف دست ها به سمت داخل باشد و حالا دست ها را تا شانه بالا بیارید و بدنتان را ثابت و محکم نگه دارید.

نوشته های مشابه

حرکت عمودی و تاثیر زیاد آن در داشتن ترقوه برجسته:

بایستید یک وزنه بردارید پاها را به عرض شانه باز کنید کف دست ها به داخل باشد وزنه را تا چانه بالا اورده و دوباره به جای اول برگردانید.

بالا انداختن شانه:

پا، به عرض شانه باز، یک جفت وزنه بردارید دست ها طرفین بدن قرار گیرد. کف دست ها به داخل باشد. حالا شانه ها را تا گوش بالا بیاورید (مثل حالتی که شانه ها را برای نمی دانم بالا میاورید)

خم شدن:

پاها را به عرض شانه باز کنید وزنه ها را در دست بگیرد. حالا از کمر به سمت جلو خم شوید طوری که بدن موازی زمین باشد. دست ها به سمت پایین آویزان باشد. حالا هر دو دست را به طرفین باز کنید تا با شانه ها در یک راستا باشد.

آرنولد پرس:

روی یک نیمکت یا میز دراز بکشید پا ها روی زمین قرار گیرد. یک وزنه بردارید دست ها روی جلو سینه قرار دهید حالا وزنه را به سمت بالای سر ببرید و به جای اول برگرانید.

نکته مهم: این حرکات زمانی پاسخ خواهند داد که شما در تمرینات خود، تداوم داشته باشید.

تجربیات خودتان را با ما در بانو زی به اشتراک بگذارید.

4 دیدگاه

  1. هرمیون گرنجر گفت:

    من خودمم هم ترقوه دارم ولی در حدی که خیلی استخونم بیرون زده باشه.اینو میخوام امتحان کنم ببینم چطوریه!

  2. عالیه من امتحان میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *