بهترین روغن تقویت کننده مژه و ابرو

نکته ای که لازم است بدانید آن است که مژه و ابرو یک چرخه طبیعی رشد دارند و در زمان‌ و فصول خاصی از سال دچار ریزش می ‌شوند و مجدد بعد از آن شروع به رشد پیدا می ‌کنند. به همین دلیل است که در بعضی از مواقع، بعد از بیدار شدن از خواب، چندین تار مژه و یا ابرو را بر روی صورت خود می ‌بینید. با تمامی این تفاسیر باز هم ریزش مژه و ابرو نباید دست کم گرفته شود. چرا که این ریزش می ‌تواند علائم بعضی از مشکلات در مکانیسم طبیعی بدن باشد. در اولین مرحله و برای این مشکل باید علت ریزش مژه و ابروی خود را پیدا کنید. در ادامه به علل این ریزش اشاره خواهیم نمود .

استفاده از روغن های گیاهی به عنوان بهترین تقویت کننده مژه و ابرو
استفاده از روغن های گیاهی به عنوان بهترین تقویت کننده مژه و ابرو

افزایش سن

با بالا رفتن سن ریزش مو های سر شدیدتر می ‌شود و به طبع ریزش مژه و ابرو نیز به همراه آن پیش خواهد آمد. هر چقدر سن یک فرد افزایش پیدا می ‌کند تار های موی او کم پشت‌تر و نازک‌تر می ‌شود. مژه و ابرو نیز دچار این حالت می ‌شود و تنها موردی که می ‌تواند شما را از این ریزش در سنین بالاتر نجات دهد، اقدامات مربوط به تقویت مژه و ابرو می ‌باشد. در نتیجه اگر به دنبال آن هستید تا مژه و ابروهای پرپشتی داشته باشید باید مراقبت از آن را از همین امروز آغاز کنید. اضطراب و استرس را از خود دور کنید و تغذیه سالم را پیشه کنید. این موارد از مهمترین عوامل جلوگیری از ریزش مژه و ابرو می ‌باشد.

کاهش استرس

قرارگیری در شرایط استرس‌زا باعث می ‌شود تا متابولیسم بدن هورمون‌ هایی مانند کورتیزول را دچار نوسان کند. نوسان در این هورمون باعث افزایش ریزش موی ابرو، مژه و سر خواهد شد. به همین دلیل از موثرترین راه‌ های تقویت مژه و ابرو کاهش استرس می ‌باشد.

حذف تغذیه ناسالم

عواملی که در تقویت مژه و ابرو بسیار موثر است استفاده از مواد مغذی می ‌باشد. دریافت ضروریات بدن و مصرف بیش از حد فست فود باعث تضعیف ریشه مو ها می ‌شود. برای رفع این مشکل باید اختلالات تغذیه ای خود را مانند پرخوری عصبی، بی‌اشتهایی و غیره را کاملاً جدی بگیرید.

استفاده از روغن های گیاهی به عنوان بهترین تقویت کننده مژه و ابرو

استفاده از مواد گیاهی برای تقویت مژه و ابرو یکی از راهکارهای تضمینی برای جلوگیری از ریزش این دو عضو مهم می ‌باشد. در ادامه به تعدادی از این راهکار ها اشاره خواهیم نمود.

معرفی روغن ترکیبی تقویت مژه و ابرو بندیتو
معرفی روغن ترکیبی تقویت مژه و ابرو بندیتو

ویتامین E

همه افراد از خواص ویتامین e برای سلامت پوست خود مطلع هستند. مصرف غذا های حاوی این ویتامین می ‌تواند باعث کاهش ریزش مژه و ابرو شود. این ویتامین اکسید کنندگی پوست را به مقدار قابل توجهی کاهش می ‌دهد و به عنوان یک ماسک تقویت کننده عمل می ‌کند.

معرفی روغن ترکیبی تقویت مژه و ابرو

بسیاری از افراد سالانه عمده درآمد خود را برای پرپشت شدن مژه و ابروهای خود صرف می ‌کنند. تا با استفاده از این کار چهره زیباتری داشته باشند. اما نکته ای که جالب است بدانید آن است که رسیدگی و مراقبت از ابرو و مژه علاوه بر جذابیت بخشیدن به چهره باعث زیبایی چشم‌ ها نیز می ‌شود.

حتی بعد از رویش مجدد مژه‌ ها نیز متوجه خواهند شد که این عضو مانند قبل نخواهد شد و کم پشت‌تر و نازک‌تر از قبل می ‌باشد. به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم برای تقویت مژه و ابروی خود از روغن ترکیبی تقویت مژه و ابرو بندیتو استفاده نمایید. نکته ای که لازم است بدانید آن است که روغن تراپی یک روش کم هزینه می ‌باشد که اگر به شکل اصولی انجام پذیرد می ‌تواند باعث ضخامت و پرپشت شدن مژه و ابرو شود. با اطمینان از این محصول فوق العاده استفاده کنید و شاهد نتایج شگفت انگیز آن باشید.

این روغن از ترکیب ۸ روغن موثر ایجاد شده است. با استفاده از آن متوجه رطوبت رسانی و تغذیه رسانی به پوست خود خواهید شد. شاید برایتان جالب باشد بدانید این روغن تنها برای نرم کنندگی پوست استفاده نمی ‌شود و به عنوان پاکسازی کننده و ضدعفونی کننده مژه و ابرو نیز کاربرد دارد. در طی روز میکروب‌ هایی بر روی تار های مژه و ابروی افراد می ‌نشیند که با استفاده از این روغن می ‌توانید نسبت به پاکسازی تار های موی خود اقدام نمایید.

تقویت مژه و ابرو در خانه
تقویت مژه و ابرو در خانه

تقویت مژه و ابرو در خانه

استفاده از روغن ترکیبی بندیتو می ‌تواند یکی از روش‌ های کاربردی برای پرپشت شدن مژه و ابرو در خانه به حساب بیاید. با استفاده از این روغن فولیکول‌ های مژه و ابروی شما تقویت خواهد شد و همین موضوع باعث می ‌شود تا جلوی ریزش و کم پشت شدن این دو عضو گرفته شود. استفاده از این روغن باعث براق شدن مو های شما خواهد شد و همچنین اگر به اجزای دیگر صورت شما نیز اصابت کند باعث پرپشت شدن آن ها می ‌شود.

قطعاً تاکنون متوجه شده اید که روش‌ های بسیار زیادی برای پرپشت شدن مژه و ابرو وجود دارد اما بهترین این روش‌ ها استفاده از روغن های گیاهی می ‌باشد که فاقد مواد شیمیایی است و آثار مخربی را بر روی چهره شما بر جای نخواهد گذاشت. این محصول را به صورت متداول استفاده کنید تا متوجه تاثیرات فوق العاده آن شوید. استفاده از این محصول بسیار آسان می ‌باشد. اگر به شکل اصولی از این محصول استفاده شود می ‌تواند کاربردی‌ترین محصول در خصوص تقویت مژه و ابرو در خانه به حساب بیاید.

روغن تقویت کننده مژه و ابرو

روغن تقویت کننده مژه و ابرو

امروزه روغن‌ های بسیار زیادی در بازار معرفی شده است که می ‌تواند برای تقویت مژه و ابرو کاربردی باشد اما استفاده آن ها به تنهایی شاید نتیجه ای قابل قبول را به همراه نداشته باشد. روغن تقویت کننده مژه و ابرو بندیتو با به کارگیری ۸ روغن کاربردی، مواد مغذی را برای مژه و ابروی شما فراهم می ‌کند. از مهمترین مواردی که در روند پرپشت شدن این دو عضو تاثیر دارد روتین مناسب پوستی می باشد.

استفاده از مواد آرایشی با کیفیت و استفاده از روغن تقویت مژه و ابرو می ‌تواند یک روش ایده آل باشد. بهتر است هر شب قبل از خواب روتین خود را انجام دهید. به طور مثال در مرحله اول صورت خود را کامل بشویید و با استفاده از یک تونر آن را پاک کنید. موادی که برای تقویت مژه و ابروی خود خریداری کرده اید را استفاده کنید. اجازه دهید تا در طول شب این فاکتور های تقویتی اثر خود را بر جای بگذارند. موردی که لازم است بدانید آن است که با یک بار استفاده از این روغن‌ ها، نمی ‌توانید شاهد پرپشت شدن مژه و ابروهای خود باشید. برای دستیابی به یک نتیجه ایده ال باید از این روتین به صورت مرتب و منظم استفاده کنید تا نتایجی شگفت انگیز را کسب نمایید.

13 دیدگاه

 1. روغن زیتون خیلی خوبه

 2. سلام من لازم دارم خودتون می فرستیند

 3. سلام این روغن بندیتو باید ازکجا گرفت

  1. سلام این روغن ازکجا بگیریم

    1. منیژه جعفرنژاد گفت:

     باسلام خسته نباشیداین روغن راکحابایدخرید.

    1. سلام سریتا واقعا خوبه

    2. اگرمی شه بگید ازچه روغن های درست می شه تشکرمی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *