زیباترین و مدرن ترین مدل های دیزاین دسر لیوانی

دیزاین دسر لیوانی: تهیه دسرهای زیبا و جذاب ممکن است با استفاده از ترکیبات مختلف و نکات طراحی متفاوت انجام شود. در زیر چند مدل از دسرهایی که هم ظاهرشان جذاب است و هم طعمشان بی‌نظیر است، آورد شد است:

ما در مجله بانو زی زیباترین و مدرن ترین مدل های دیزاین دسر لیوانی را برای شما آوردیم.

نوشته های مشابه
دیزاین دسر لیوانی رستورانی

دیزاین دسر لیوانی:

تیرامیسو: این دسر ایتالیایی با لایه‌های متناوب از بیسکویت سوزنی، مخلوط کرمی قهوه و کرم ماسکارپونه تهیه می‌شود. با پاشیدن کاکائو روی سطح آن و تزیین با توت فرنگی یا کاکائو، ظاهر جذابی به آن می‌دهید.

تارت لیمون: تارت لیمون با پایه‌ای هشتگی و خامه‌ی لیمونی خنک و خوشمزه یک دسر زیبا و خوشمزه است. با ریز کردن پوست لیمو و قرار دادن روی خام به عنوان تزیین. می‌توانید ظاهر زیبا و جذابی به آن ببخشید.

پاف کیک: این دسر خوشمزه با لایه‌های هواپیمایی کیک و کرم مخصوص پاف آن تهیه می‌شود.

آیس کریم ساندویچ: با استفاده از دو بیسکویت خوشمزه و لایه‌های آیس کریم دلخواه. یک ساندویچ آیس کریم تهیه کنید. با فشردن مواد میانی به قشنگی و با تزیین با خرده های شکلات یا آجیل، ظاهر زیبا و خوشمزه ایجاد کنید.

کاپ‌کیک: این دسر با لایه‌های مختلف کیک، کرم و تزیینات مختلف تهیه می‌شود. از تزیین با میوه‌های تازه، شکلات رویی، گل‌های خوراکی یا پودر کاکائو استفاده کنید تا ظاهر جذابی به کاپ‌کیک‌های خود ببخشید.

با توجه به علاقه‌ها و مهارت‌های خود، می‌توانید این دسرها را طبق سلیقه. و استایل خود تغییر دهید و به زیبایی‌های مختلفی تزیین کنید.

دیزاین دسر لیوانی

دیزاین دسر لیوانی کیوت

دیزاین دسر لیوانی مدرن

دیزاین دسر لیوانی دخترانه

دیزاین دسر لیوانی جذاب

دیزاین دسر لیوانی خوشمزه

دیزاین دسر لیوانی فانتزی و کیوت

دسرفانتزی

دسرکیوت خانگی

دسرلیوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *