زیباترین مدل های گوشواره دخترانه طرح سیاره 2024

گوشواره دخترانه طرح سیاره 2024 : در دنیای مد و زیبایی، جواهرات نقش بسیار مهمی در افکار و سلیقه‌ های مختلف افراد ایفا می‌ کنند. گوشواره‌ ها به عنوان یکی از اجزای حیاتی این جواهرات، می‌ توانند با طراحی‌ ها و الهام‌ بخشی‌ های خاص، به زیبایی و شیوه منحصر به فردی به ظاهر فرد افزوده شوند. در سال 2024، طراحان جواهرات به خلاقیت بیشتری پرداخته‌ اند و مدل‌ هایی با طرح سیاره به عنوان یکی از جذابیت‌ های خاص این سال معرفی شده‌ اند. با ما در بانو زی همراه باشید.

انواع گوشواره دخترانه طرح سیاره 2024

گوشواره با طرح سیاره‌ های خورشیدی: یکی از زیباترین مدل‌ های گوشواره دخترانه در سال 2024، گوشواره‌ هایی با طراحی زیبای سیاره‌ های خورشیدی است. این گوشواره‌ ها با جزئیات دقیق و رنگ‌ های جذابی از هر سیاره الهام گرفته‌ اند. که نه تنها به زیبایی ظاهر افزوده بلکه احساسی از ارتباط با کیهان را ایجاد می‌ کنند.

مدل های با طرح ماه و ستاره: ماه و ستاره‌ ها همواره به عنوان نمادهای روشنایی و زیبایی شب. در فرهنگ‌ ها و هنرهای مختلف تلقی شده‌ اند. گوشواره‌ های با طرح ماه و ستاره در سال 2024 با جزئیات دقیق و طراحی هوشمندانه! نشان از زیبایی لحظات شب و آرامش را به همراه دارند.

گوشواره با طرح سیاره‌ های ناهموار: طراحان در این مدل از جزئیات دقیق سطح سیاره‌ ها استفاده کرده‌ اند! تا گوشواره‌ هایی با طرح ناهموار و جذاب ایجاد کنند. این مدل‌ ها با ترکیب رنگ‌ های متنوع و فرم‌ های هندسی، یک احساس فضایی و خارج از مرزهای زمینی ایجاد می‌ کنند.

مدل های با طرح سیاره‌ های زیستی: گوشواره‌ های با طرح سیاره‌ های زیستی در سال 2024 با الهام از زیبایی و تنوع حیات در کهکشان، طراحی شده‌ اند. این مدل‌ ها با استفاده از جزئیات گل‌ ها، حیوانات و رنگ‌ های جذاب، به عنوان نمادهایی از زندگی و زیبایی به وجود آورده‌ اند.

مدل‌ های گوشواره با طرح سیاره در سال 2024 با تنوع و خلاقیت بیشتری به بازار عرضه شده‌ اند. این گوشواره‌ ها با جزئیات دقیق، طراحی هوشمندانه، و الهام از کیهان و جهان، به زندگی و ظاهر دخترانه‌ای بسیار زیبا افزوده‌ اند.

گوشواره دخترانه 2024

گوشواره دخترانه طرح سیاره مینیمال

گوشواره دخترانه طرح سیاره

گوشواره دخترانه مینیمال

گوشواره دخترانه

گوشواره طرح سیاره

گوشواره طرح فضا

گوشواره مدل سیاره مینیمال

گوشواره مدل سیاره

12 دیدگاه

 1. از کجا میتونیم بخریم؟

  1. گلم قیمت های اینا متفاوته
   اولی ۲۰۰ هزار تومان
   دومی۲۵۰هزار تومان
   سومی۱۵۰ هزار تومان
   چهارمی۳۵۰هزار تومان
   پنجمی۳۰۰ هزار تومان
   ششمی ۴۰۰ هزار تومان
   هفتمی۴۵۰ هزار تومان
   هشتمی۲۸۰هزار تومان
   نهمی ست ۳۰۰ هزار تومان
   هست که قیمت ها بستگی به مدل و جنس داره ????

 2. دخی آرام گفت:

  وایییییی میخوامممممم

 3. نازهههههههه قیمت؟ ازکجه بخروم؟

 4. من از ما ل این عکس اولی دارم

 5. باران پوراسماعیل گفت:

  اینا چنده؟ کجا میشه خرید؟

 6. واگیه یا کیکه ????چقدر نازه????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *