خاص ترین و بامزه ترین مدل های نگهدارنده ایرپاد

نگهدارنده ایرپاد: در بازار مدل‌های مختلفی از نگهدارنده‌های زیبا برای ایرپادها موجود است که به طراحی زیبا و کاربردی آنها توجه می‌کنند. برخی از مدل‌های محبوب عبارتند از:

ما در مجله بانو زی خاص ترین و بامزه ترین مدل های نگهدارنده ایرپاد را برای شما آوردیم.

نگهدارنده ایرپاد زیبا

نگهدارنده ایرپاد:

AirSnap Pro by Twelve South: این مدل از جنس چرم با کیفیت بالا ساخت شد است. و دارای طراحی شیک و ساده است که ایرپادها را درون آن قرار می‌دهید و به کیف یا کمربند خود متصل می‌کنید.

Spigen Urban Fit: این نگهدارنده از جنس سیلیکون است و طراحی زیبایی دارد که با ایرپادهای شما هماهنگ است. همچنین این نگهدارنده مقاوم در برابر ضربه و جذب شوک می‌باشد.

Elago AirPods Hang Case: این مدل از جنس سیلیکون ساخته شد. و دارای طراحیی کوچک و جمع و جور است که به راحتی به کیف یا کلید های شما متصل می‌شود.

Native Union Curve Case: این نگهدارنده از جنس سیلیکون با طراحی منحصر به فرد و کلاسیک ساخت شد است. که به ایرپادهای شما سبکی و شکوهی می‌بخشد.

Nomad Rugged Case for AirPods: این مدل از جنس چرم افتابگیر ساخته شد. و دارای طراحی زیبا و مقاومی است که به ایرپادهای شما زیبایی و محافظت اضافی می‌بخشد.

همه این محصولات به عنوان گزینه‌هایی با طراحی زیبا و کاربردی برای نگهداری ایرپادها مورد توجه هستند. انتخابی که به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد.

 نگهدارنده ایرپاد

 نگهدارنده ایرپاد شیک

 نگهدارنده ایرپاد جذاب

 نگهدارنده ایرپاد دخترانه

 نگهدارنده ایرپاد مدرن

 نگهدارنده ایرپاد لوکس

 نگهدارنده ایرپاد استیل

 نگهدارنده ایرپاد طلائی

 نگهدارنده ایرپاد حلقه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *