کیوت ترین و فانتزی ترین مدل های کاپ کیک طرح قورباغه

کاپ کیک طرح قورباغه: کپ‌کیک یکی از محبوب‌ترین و خوشمزه‌ترین انواع کیک‌هاست و می‌توانید. با استفاده از تزیینات مختلف، آن را به یک آثار هنری زیبا تبدیل کنید. در اینجا چند مدل زیبا و جذاب از کپ‌کیک‌ها که می‌توانید برای مراسم‌ها و جشن‌های مختلف استفاده کنید:

ما در مجله بانو زی کیوت ترین و فانتزی ترین مدل های کاپ کیک طرح قورباغه را برای شما آوردیم.

کاپ کیک

کاپ کیک طرح قورباغه:

تزیین شده با گل‌های خوراکی: می‌توانید از گل‌های شکلاتی یا شکلات‌های تزئینی برای تزیین. کپ‌کیک‌های خود استفاده کنید تا ظاهری زیبا و جذاب برای آنها ایجاد شود.

نوشته های مشابه

کیک‌های تزیین شد با کرم: از کرم‌های رنگی و مختلف برای تزیین کاپ‌کیک‌های خود استفاد کنید. و با استفاده از اسپری کرم یا نازل‌های تزیین کیک، طرح‌های مختلفی بر روی آنها ایجاد کنید.

شکلات: از شکلات‌های مختلف مانند شکلات‌های تزئینی، شکلات‌های رنگی یا شکلات‌های خوراکی برای تزیین کپ‌کیک‌های خود استفاده کنید و با آنها طرح‌ها و شکل‌های مختلفی بر روی کپ‌کیک‌ها ایجاد کنید.

کپ‌کیک‌های تزیین شد با میوه: از میوه‌های تازه مختلف برای تزیین کاپ‌کیک‌های خود استفاد کنید. مانند توت فرنگی، انگور، خرما، کیوی و…

کاپ‌کیک‌های تزیین شد با شکلات‌های سفید: شکلات‌های سفید را ذوب کنید و با استفاد. از آنها، طرح‌های مختلفی را بر روی کپ‌کیک‌ها ایجاد کنید. به عنوان مثال، می‌توانید طرح‌های قلب، گل، یا شکلات‌هایی با الگوهای مختلف را بر روی کپ‌کیک‌ها قرار دهید.

کیک‌های تزیین شد. با مواد قندی: از مواد قندی مختلف مانند پاپ کورن، تخمه، موزهای شکلاتی و… برای تزیین کپ‌کیک‌های خود استفاده کنید و ظاهری جذاب و جذاب برای آنها ایجاد کنید.

همچنین، می‌توانید با ترکیب این تزیینات و استفاده از خلاقیت خود، طرح‌ها و شکل‌های دلخواه خود را بر روی کپ‌کیک‌های خود ایجاد کنید.

کاپ کیک طرح قورباغه

کاپ کیک طرح قورباغه فانتزی

کاپ کیک طرح قورباغه بامزه

کاپ کیک طرح قورباغه کیوت

کاپ کیک طرح قورباغه جذاب

کاپ کیک طرح قورباغه خوشمزه

کاپ کیک طرح قورباغه عروسکی

کاپ کیک

کاپ کیک زیبا

6 دیدگاه

 1. قورباغه ی زبیا دوست دارم

 2. خیلی قشتگن مخصوصا. دومی

 3. بهار ❤💛💚💙💜 گفت:

  ماماند قناده تبریک میگم خدااین کارو بازم تکرار کنه☺☺☺

 4. یه بنده خدایی گفت:

  مامانم قناده طراحارو که بهش دادم همشو زد کلی فروش داشتیم

  1. آیلین نوعی گفت:

   خوش به حالت ای کاش مامان منم قناد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *