10 ایده زیبا و خاص تزیین تخم مرغ هفت سین برای نوروز 1403

تزیین تخم مرغ هفت سین برای نوروز 1403 : به مناسبت نوروز 1403، می‌ توانید تخم مرغ هفت‌ سین خود را به شکل‌ ها و طرح‌ های مختلف زیبا و خاص تزیین کنید. در ادامه این مطلب از بانو زی، 10 ایده زیبا و خاص برای تزیین تخم مرغ هفت‌سین را برایتان معرفی می‌ کنیم :

انواع تزیین تخم مرغ هفت سین برای نوروز 1403

نقاشی‌ های نمادین: رسم نقاشی‌ هایی از نمادهای نوروزی مانند سمبل‌ های حیوانات زیبا که به عنوان نمادهای سال جدید مورد استفاده قرار می‌ گیرند، می‌ تواند تخم مرغ هفت‌ سین شما را زیبا کند.

چرم‌ کاری: از تکنیک چرم‌ کاری برای تزیین تخم مرغ‌ ها استفاده کنید. از تکه‌ های کوچک چرم مخصوص بهره بگیرید و آنها را به شکل‌ های مختلف برش دهید و بر روی تخم مرغ‌ ها چسبانید.

نمد مالی: با استفاده از نمد و کمک مواد چسبنده، تخم مرغ‌ ها را با نمد تزیین کنید. می‌ توانید اشکال مختلفی مثل گل‌ ها و حیوانات را ایجاد کنید.

پوشاندن با پارچه: با استفاده از پارچه‌ های رنگی و الگوهای مختلف، تخم مرغ‌ ها را پوشانده و تزیین کنید.

دسته های تزیین شده: دسته های کوچک تخم مرغ‌ ها را به هم بچسبانید و آنها را به شکل تاج یا گل تزیین کنید.

گل‌ های مصنوعی: از گل‌ های مصنوعی و برگ‌ های پلاستیکی برای تزیین تخم مرغ‌ ها استفاده کنید. آنها را به شکل تاج یا گلدان‌ های کوچک روی تخم‌ مرغ ها قرار دهید.

تزیین با متریال‌ های بازیافتی: از متریال‌ های بازیافتی مانند کاغذهای رنگی، پارچه‌ های قدیمی، یونولیت و … برای تزیین تخم مرغ‌ ها استفاده کنید.

با این ایده‌ ها، تخم مرغ هفت‌ سین خود را به شکل‌ های زیبا و خاص تزیین کرده و جشن نوروز خود را به شکلی منحصر به فرد جشن بگیرید.

تخم مرغ 7 سین

تخم مرغ هفت سین

تزیین تخم مرغ 7سین

تزیین تخم مرغ هفت سین

دیزاین تخم مرغ 7 سین

دیزاین تخم مرغ هفت سین

دیزاین هفت سین 1403

هفت سین 1403

هفت سین برای سال 1403

تخم مرغ هفت سین

تزیین تخم مرغ عید 1403

تزیین تخم مرغ هفت سین

نقاشی روی تخم مرغ هفت سین

نقاشی روی تخم مرغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *