5 ترند آرایشی در سال 2022 که نباید از دست بدهید

در سال های گذشته در ترند های آرایشی اغراق زیادی وجود داشت و آرایش های سنگین و غلیظ روی بورس بود ولی در سال ۲۰۲۲ هنجار شکنی در ترند ها به وجود آمد و سبک آرایش ها به آرایش های لایت و سبک رسیده است در ادامه این مطلب به شما چند تا از این ترندهای آرایشی را معرفی میکنیم.

پوست صاف ترند آرایشی در سال 2022:

در این ترند به پوست صاف و طبیعی خودتون توجه نشون میده نیاز به کرم پودر نیست فقط در جاهایی که نیاز هست از کانسیلر استفاده کنید ودرصورت لزوم از کرم پودرهای سبک استفاده کنید میتوانید کرم پودرتون با کرم مرطوب کننده ترکیب کنید و استفاده کنید تا پوست شفاف تری داشته باشید.

خط چشم ترند آرایشی 2022:

در سال های گذشته خط چشم های گرافیکی پرطرفدار بود در سال ۲۰۲۲ هم این خط چشم ها وجود دارد، خط چشم های گرافیکی با فضای خالی پشت چشم در کنار پوست طبیعی و شفاف جذابیت خاصی به چهره شما میبخشد.

ابرو ترند آرایشی سال 2022:

ابرو ها هیچوقت از ترندهای آرایشی دور نبوده در این سال بیشتر به ابروهای کرکی و پرپشت و طبیعی توجه شده هرچه ابرو پرپشت تر جذابتر است میتوانید از لمینت ابرو یا ژل و صابون ابرو استفاده کنید.

رژ گونه:

استفاده از رژگونه مثل روال قبل است سمت شقیقه و استخوان گونه، این رژ گونه در کنار پوست طبیعی یک توهم کانتور ایجاد میکند واعتماد به نفستون بالا میبره.

لب:

عضو جذاب صورت لب ها است . در آرایش های سال قبل لب ها بسیار پر زرق و برق و درخشان بوده ولی در این سال ظاهر ساده و مینیمال برای لب ها در نظر گرفته شده است، برای جذابیت لب هاتون میتوانید از برق لب یا لیپ گیلاسی استفاده کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *