5 مدل از بهترین ادکلن های زنانه فصل پاییز

به عنوان یک زن، داشتن بهترین عطر می تواند برای تکمیل ظاهر شما و منعکس کننده روحیه شما کافی باشد. شما می توانید عطرهایی را که ترجیح می دهید به عنوان امضا، مکمل شخصیت و وسیله ای برای معرفی خود تعریف کنید. در مجله بانوزی 5مدل از بهترین ادکلن های زنانه فصل پاییز را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ادکلن زنانه Calvin Klein Euphoria

ادکلن ایفوریا Calvin Klein Euphoria

عطر Calvin Klein Euphoria متناسب با انواع پوست تولید شد است و ترکیبی بی نظیر از شورو جذابیت است. با ترکیبی شگفت انگیز از میوه های عجیب و غریب و زیباترین گل هایی که با رایحه خود شما را مجذوب می کنند. این عطر در اوج خود با ترنج سیسیلی زنده می شود که یک ضد عفونی کننده طبیعی با اثر سفت و مرطوب کننده پوست و خرماهای عجیب و غریب تازه احاطه شده با آکوردی آبدار سبز است.

با مگنولیا و ارکیده روی گل نیلوفر تازه با جوهر سرخوشی در نقطه میانی آن غنی شد است. سرخوشی که با چوب صندل، آکوردهای خامه‌ای بیلی و کهربای مایع دست نخورده در قسمت‌های پایینی آن جان می‌گیرد، با تعبیری ظریف‌تر، درخشان‌تر و تاثیرگذارتر به دلخواه شما ارائه می‌شود. عطر زنانه Calvin Klein Euphoria Edp 100 ml که با ماندگاری طولانی و نت های میوه و گل اغوا کننده خود شما را متحیر خواهد کرد.

ادکلن زنانه Libre EAU DE

ادکلن زنانه ایو سن لوران لیبره Libre EAU DE

عطر زنان شجاعی که آزادی خود را فریاد می زنند و از غریزه خود پیروی می کنند.رایحه زنان غریزی، وحشی و آزاد.
تنش آتشین بین اسطوخودوس فرانسوی و شکوفه پرتقال مراکشی، که عنصر نمادین LIBRE است، به شیوه ای جذاب و حسی دوباره تفسیر شد است. گل نارنجی و سوزاندن آکورد ارکیده با شدت ذوب نت های گل ترکیب شد اند.
بطری نمادین LIBRE منعکس کننده هماهنگی عطر بین مردانگی و زنانگی است. یک شبح هندسی مستقیم که در داخل یک تاکسید و پوشید شده است. با شکستن همه کدها، کوتور کاساندره با اندازه بزرگ پیچ خورد و به بطری میخ زده شد.
LIBRE Intense رنگ جدید خود را بین آتش و طلا به خود گرفت. با بطری نمادین LIBRE، این رنگ عطر مردانه جدید به زنانه‌ترین سبک تفسیر می‌شود.

ادکلن زنانه Good girl

ادکلن گود گیرل Good Girl

Carolina Herrera رایحه جدید و منحصر به فرد خود، Good Girl را با طراحی بطری جدید تک و زیبایی ارائه می دهد که زنانگی و جذابیت زنان را بیان می کند. این عطر جدید که پیچیدگی شگفت‌انگیز زنان را به تصویر می‌کشد، زنانگی درخشان را با یاسمینی شیرین و جذاب می‌تاباند، در حالی که در دل تاریکی، حاوی کاکائوی شدید و معطر و تونکای خیره‌کننده است. لمس های نرم بادام و قهوه، همراه با گل سرخ زیبا، بر زنانگی تأکید می کند. نت های ابتدایی رایحه شرقی و گل ها و نت های میانی از یلانگ یلانگ و یاس تشکیل شد است. نت های پایه از دانه تونکا و چوب صندل به همراه نت های گل سرخ و قهوه تشکیل شده است.

ادکلن زنانه lady milion

ادکلن پاکو رابان لیدی میلیون Lady Milion

پاکو رابان لیدی میلیون; رایحه جدید آن که بسیار زنانه، مصمم و فوق العاده شجاعانه، طبیعی و آتشین است، به شما احساس قدرت می دهد که می تواند تمام رویاهای شما را محقق کند. شخصیت لیدی میلیون به همان اندازه که او زنانه است، کاملاً متضاد است. با کیمیاگری اسرارآمیز خود، نت های ابتدایی تازه و گلی با نت های پایه فریبنده و قدرتمند ذوب می شوند. لیدی میلیون، جذاب و در عین حال مثبت، اغواگر و در عین حال عاشقانه، افراطی و در عین حال هرگز راضی نیست، یک زن مهلک جذاب، خلاق و رام نشدنی است.

ادکلن زنانه versace

ادکلن ورساچه کریستال نویر Versace Crystal Noir

ادکلن Versace Crystal Noir، با ویژگی عطر:. احساسی، طبیعی، پیچید با الهام از الماس پوشش کریستالی نمادین، رایحه ای خاص با نت های اسرار آمیز و چشمگیر خود است. رایحه ای گرانبها، ظریف، ماندگار و بسیار زنانه، شرقی و گلی دارد. این عطر ساده و در عین حال باشکوه شما را احاطه کرده و هر زمان که از آن استفاده می کنید حسی جادویی به جا می گذارد. به لطف فرمول غلیظ آن، اثر ماندگاری بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *