داشتن گونه برجسته دیگر ارزو نیست

بهترین روش های داشتن گونه برجسته

با تکنیک هایلایت کردن استخوان گونه، آزادانه صورت خود را شکل دهید!

تاثیر کوچکترین تغییر در استخوان گونه بر کل صورت واقعا باورنکردنی است. یک مداخله کوچک در عملیات زیبایی شناختی کل بیان فرد را دوباره تفسیر می کند. پس آیا برای استخوان گونه بیرون زده باید عمل کرد؟ یا اینکه بدون رفتن زیر چاقو می توان جلوه های خیره کننده ایجاد کرد؟ البته ممکن است! هیچ بُعدی وجود ندارد که نتوانید با آرایشی که انجام می دهید با رعایت مراحل صحیح و استفاده از مناسب ترین محصولات به صورت خود بیافزایید!

ممکن است آنچه گفتیم برای شما کمی بلندپروازانه به نظر برسد، اما در واقع فرم دادن به اجزای صورت پس از دانستن چند نکته مهم کار سختی نیست. اگر تعجب می کنید که چگونه می توانید آنچه را که در مورد آن صحبت می کنیم به کار ببرید و می خواهید یاد بگیرید که چه کاری می توانید انجام دهید تا گونه های خود برجسته تر به نظر برسند، می توانید ما رادر بانو زی دنبال کنید!

بهترین روش های داشتن گونه برجسته

استخوان گونه چیست؟

برای گونه های برجسته و برجسته کارهای مختلفی می توان انجام داد.

یکی از آنها جراحی پلاستیک است. ویژگی های صورت را می توان با انواع مختلفی از عمل ها تغییر داد که به خصوص در دنیای سلبریتی ها اغلب با آن مواجه می شویم.
روش دیگر استفاده از معجزه آرایش است. هنگامی که محصولات کانتورینگ و روشن کننده با تکنیک های مناسب اعمال می شوند، استخوان گونه شکل بسیار برجسته تری پیدا می کند.
تمرینات تقویت استخوان گونه نیز وجود دارد. ورزش منظم هر روز به تغییر ویژگی های صورت کمک می کند. هنگامی که این تمرینات با آرایش پشتیبانی می شوند، می توان در مدت زمان کوتاهی به ظاهر رویایی دست یافت.
این روش ها هستند. حالا بیایید همه آنها را یکی یکی بررسی کنیم. بنابراین هیچ علامت سوالی در ذهن شما وجود نخواهد داشت.

پر کردن استخوان گونه چیست؟

چندین مداخله زیبایی شناختی برای شفاف سازی استخوان گونه انجام می شود. اولین و شاید ترجیح داده شده ترین روش پر کردن است. می توانیم این روش را به صورت زیر توضیح دهیم:

در روش پرکردن فرد عمل نمی شود. در این تکنیک از بافت چربی گرفته شده از بدن خود فرد استفاده می شود.
مواد پرکننده به دست آمده از بافت چربی به ناحیه گونه تزریق می شود. پر کردن می تواند از 6 تا 18 ماه طول بکشد.
اسید هیالورونیک می تواند به عنوان ماده پرکننده نیز استفاده شود.
این روش که در مدت زمان کوتاهی تکمیل شد، باید تکرار شود زیرا به مرور زمان اثر خود را از دست می دهد.
علاوه بر این، جراحی استخوان گونه نیز وجود دارد.

در این جراحی که یکی از جراحی های زیبایی است که می شناسیم، استخوان گونه های فرد تغییر شکل می یابد.
اگر بافت استخوان در اینجا کافی نباشد، از پروتز استفاده می شود.
پروتزهایی که از طریق برش های ایجاد شده در داخل دهان در ناحیه گونه قرار می گیرند به شما این امکان را می دهند که گونه های برجسته و برجسته تری داشته باشید.

چه جراحی باشد و چه نباشد، هر عمل زیبایی ممکن است به خودی خود دارای مشکلاتی باشد. هر روز می شنویم که افراد زیادی قربانی عملیات های ناخودآگاه و عملیات غیرقابل برگشت می شوند. به همه این دلایل ناگفته نماند که قبل از انجام عمل های زیبایی باید خیلی خوب فکر کرد و خیلی خوب تحقیق کرد.

بهترین روش های داشتن گونه برجسته

برجسته کردن استخوان گونه با آرایش

با آرایش هایلایت استخوان گونه، می توانید ویژگی های صورت خود را جذاب، بدون درد، بدون درد و کم هزینه کنید. مهمترین کاری که باید در اینجا انجام دهید استفاده صحیح از محصولات کانتور و روشن کننده است. هدف ما بالا بردن قسمت استخوانی صورت و سایه زدن آن است. بنابراین، می‌توانیم استخوان گونه را که در طرفین کمی توخالی است، به عنوان یکی از نقاط «اوج» صورت نشان دهیم. برای این کار تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراحل آرایش را دنبال کنید که اکنون در مورد آن صحبت خواهیم کرد!

اول از همه، باید پایه آرایشی را انتخاب کنید که با پوست شما سازگار باشد. این مرحله بسیار مهم است زیرا اگر آرایش شما در طول روز بدتر شود، ویژگی های جدید صورت که ایجاد کرده اید حالت خود را از دست خواهند داد. برای اینکه چنین شرایط آزاردهنده ای را تجربه نکنید، می توانید پایه پرکننده منافذ آرایشی NYX را انتخاب کنید که دارای اثر پنهان کردن منافذ است.

پس از آن، باید به مرحله فونداسیون بروید و پوست خود را با یک تن به هم نزدیک کنید. در این مرحله، می توانید از کرم پودر NYX Cosmetics Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage استفاده کنید که ماندگاری طولانی مدتی را به شما ارائه می دهد . اگر به راهنمایی برای انتخاب فونداسیون نیاز دارید، می توانید مقاله ما را مرور کنید.

حالا وقت آن است که روی استخوان گونه کار کنید. اولین محصولی که در این مرحله به آن نیاز دارید یک یا دو درجه تیره تر از پوست شما است . می‌توانید رنگ مناسب خود را در پالت NYX Cosmetics Highlight & Contour Pro پیدا کنید. ما از این کانتور برای سایه زدن استفاده خواهیم کرد. با اعمال خطوط در امتداد خط زیر استخوان ادامه دهید و سپس محصول را با یک برس آرایشی به خوبی پخش کنید. اگر توزیع را انجام ندهید، ممکن است یک تصویر مصنوعی رخ دهد. بنابراین استفاده از برس بسیار مهم است. اگر می خواهید اطلاعات دقیق تری در مورد برس های آرایشی به دست آورید، می توانید مقاله ای را که برای شما آماده کرده ایم مطالعه کنید.
اگر محصول کانتور همراه خود ندارید، می توانید در این مرحله از کرم پودر یا کانسیلری تیره تر از رنگ پوست خود نیز استفاده کنید. می توانید سری کانسیلرهای کانتور NYX Cosmetics Can’t Stop Won’t Stop Contour را ببینید که در پالت رنگی وسیع خود دارای کانسیلری مناسب برای همه منظورها می باشد.

مرحله سایه زدن به پایان رسیده است. حالا رنگ کردن استخوان ها را ادامه می دهیم. در اینجا، اگر رژگونه ای روشن و سازگار با رنگ پوست خود انتخاب کنید، می توانید ظاهر طبیعی تری داشته باشید . رژگونه را باید از استخوانی که می‌خواهید برجسته کنید، روی شقیقه‌ها بمالید. می توانید از انواع رژگونه مایع NYX Cosmetics Sweek Cheeks Soft Cheek Tint برای افزودن انرژی طبیعی به گونه های خود استفاده کنید.

در مرحله آخر باید درست بالای گونه ها را با هایلایتر براق روشن کنید. محصول مورد نظر خود را از استخوان گونه تا شقیقه ها با برس بمالید. بنابراین می توانید توجه را در آنجا جلب کنید. می‌توانید با سری پودرهای روشن‌کننده شیشه NYX Cosmetics به درخشندگی بی‌نقصی دست پیدا کنید.

تمرینی برای تعریف استخوان گونه

با ورزش می توان ویژگی های صورت را مشخص کرد. اما، درست مانند بدن ما، این یک فرآیند زمان بر است. اما اگر با صبر و اراده ادامه دهید، می توانید به نتیجه ای که آرزویش را دارید برسید. 

در اینجا تمرینات یوگای صورت است که استخوان گونه را برجسته می کند و می توانید روزانه انجام دهید:

  • لب‌هایتان را تا جایی که می‌توانید به سمت جلو دراز کنید، آن‌ها را کمی باز بگذارید و به شکل «O» در بیایید. 
  • سپس، بدون شکستن حالت خود، لب های خود را ببندید و گونه های خود را پف کنید. 
  • در نهایت، گونه های خود را با دستان خود به سمت بالا فشار دهید، لب های خود را باز کنید و لبخند بزنید. 

حرکت دیگر به شرح زیر است:

  • دهان خود را با هوا پر کنید و لب های خود را محکم ببندید. 
  • هوای داخل را از یک گونه به گونه دیگر منتقل کنید. پس طوری پیش بروید که انگار هوا را غرغره می کنید. 
  • بعد از 3 دقیقه می توانید ترک کنید. این حرکت خطوط را شفاف‌تر می‌کند زیرا بافت‌های چربی اضافی روی صورت را آب می‌کند.

همچنین بخوانید:

۷ ترفند آرایشی برای صورت های چاق

در ۳ مرحله گونه خود را برجسته کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *