سلنا گومز با برند لوازم آرایشی خود از زیبایی طبیعی دفاع می کند

معرفی برند لوازم آرایشی سلنا گومز

Rare Beauty، برند لوازم آرایشی که توسط خواننده مشهور سلنا گومز تأسیس شده و طرفدار این است که مردم باید خود را همانگونه که هستند بپذیرند، همچنین محصولاتی را در مجموعه خود گنجانده است که زیبایی طبیعی را آشکار می کند.

معرفی برند لوازم آرایشی سلنا گومز
معرفی برند لوازم آرایشی سلنا گومز

Rare Beauty، برند لوازم آرایشی که توسط خواننده مشهور سلنا گومز در سال 2020 راه اندازی شد. پدیده «اسطوره‌های زیبایی» را که با اجتناب از کلیشه‌ های زیبایی از کمال حمایت می‌کنند، زیر سوال می‌برد. گومز، او می‌خواست که Rare Beauty شخصیت‌های متفاوت افراد را ببیند، خود را دوست داشته باشد و بپذیرد، و آنها را به عنوان یک گل ببیند. این دیدگاه در محصولات این برند نیز منعکس شده است.

رژگونه :

رژگونه‌ های مایع در رنگ‌های هلویی و صورتی، پودرهای با بافت نرم با ماندگاری طولانی، و برنزه‌های چسبنده با درخشش طبیعی در محصولات فصل جدید این برند که زیبایی طبیعی را برجسته می‌کنند و ظاهری خلاقانه برای آرایش ارائه می‌کنند، توجه را به خود جلب می‌کنند.

نوشته های مشابه

محصولات Rare Beauty را که با استفاده آسان، مناسب برای انواع رنگ پوست، محصولات آرایشی درخشان و خیره کننده، مورد علاقه خود سلنا گومز در آرایش خود جلب توجه می کند، در فروشگاه های Sephora می توانید پیدا کنید. وب سایت و در برنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *