جذابترین لاک ناخن مناسب هر فصل

انتخاب رنگ لاک ناخن بدون شک با توجه به سلیقه شخصی انجام می شود. جدای از این، فصل ها نیز می تواند در تعیین رنگ لاک موثر باشد.مثلا وقتی بهار می رسد، می دانیم که رنگ ها و الگوهای زنده باید جایگزین کمد لباس های ما شوند. با این حال، مد فقط به لباس محدود نمی شود. ناخن های خود را با انرژی این فصل هماهنگ کنید. ناخن ها اغلب برای همراهی یا متعادل کردن تن رنگ های پوشیده شده رنگ می شوند. برای داشتن ناخن های جذاب با بانوزی مگ همراه باشید.

چگونه لاک ناخن را با توجه به فصل انتخاب کنیم؟

توصیه می کنیم در انتخاب لاک ناخن فصلی را که در آن هستید در نظر بگیرید. زیرا انتخاب رنگ های لاک ناخن مناسب فصل آرایش شما را چشمگیرتر می کند. نظر شما در مورد لاک بورگوندی یا قرمز تیره برای پاییز چیست؟ خوب، لاک ناخن قهوه ای، طلایی درخشان، نارنجی تیره، خنثی یا بنفش چطور؟ وقتی صحبت از فصل زمستان می شود، می توان غلبه رنگ های تیره را در لاک ها مشاهده کرد. البته اولین چیزی که به ذهن می رسد ممکن است لاک خاکستری یا مشکی باشد. جدای از اینها، رنگ های لاک ناخن مناسب برای فصل زمستان عبارتند از آبی، نقره ای، قرمز تیره، شاه بلوطی، سبز جنگلی یا بنفش تیره. اگر می خواهید احیای طبیعت را در دستان خود احساس کنید، می توانید رنگ های صورتی روشن یا روشن مناسب فصل بهار و همچنین رنگ های بنفش، یاسی، سبز، زرد، فیروزه ای یا مرجانی را انتخاب کنید. در نهایت، برای احساس گرمای تابستان، لاک سبز یا سفید فوم دریایی ممکن است انتخاب مناسبی باشد. علاوه بر این، می‌توانید با لاک‌های آبی پاستیلی، صورتی کم‌رنگ یا بنفش و هم چنین لاک فرنچ، ظاهری ساده به ناخن‌های خود بدهید.

هم چنین میتوانید بخوانید: بهترین روشهای مراقبت از ناخن در خانه

1. رنگ های پاستلی ملایم

رنگ های پاستلی توانسته اند به یک ترند در لباس، آرایش یا هر زمینه دیگری تبدیل شوند. این رنگ‌ها که به همه چیز می‌آیند، اکنون جای خود را در ترندهای لاک ناخن پیدا کرده‌اند! یکی از سایه های پاستلی صورتی، کرم یا آبی را انتخاب کنید و از بهار 2022 لذت ببرید.

رنگ های پاستلی ملایم

2.سبز

شاید رنگی که بتوانیم آن را نماینده بازگشت به طبیعت بدانیم. سبز پررنگ! هر یک از رنگ های سبز تیره یا روشن که منادی بهار است را می توانید در لاک ناخن خود قرار دهید. حتی ممکن است لاک های سبز رنگ با فرم مات را دوست داشته باشید!

3. اکسسوری خیره کننده

انرژی اکسسوری ها روی ناخن ها هم خودش را نشان می دهد! سنگ های براق و برچسب های رنگارنگ از جمله جزئیاتی هستند که در بین ترندهای لاک ناخن 2022 برجسته می شوند. حتی برچسب های گلدار که می توانید مخصوص بهار استفاده کنید برای این ترند بسیار مناسب هستند! بگذارید ترندهای هنر ناخن شما را راهنمایی کنند تا در انرژی فصل غوطه ور شوید.

اکسسوری ناخن خیره کننده

4.مانیکور فرانسوی فوق العاده

مانیکور فرانسوی برای مدت طولانی در زندگی ما بوده است و ما نسخه به روز آن را دوست داشتیم! مانیکورهای رنگارنگ فرانسوی در این فصل نیز ظاهر می‌شوند و هیجان ما را افزایش می‌دهند. شما در انتخاب رنگ‌ها در این برنامه‌هایی که در ترندهای هنر ناخن 2022 می‌بینیم آزاد هستید. چه از تناژهای مختلف یک رنگ استفاده کنید و چه از دو رنگ متضاد با هم استفاده کنید!

مانیکور فرانسوی فوق العاده

5. خنثی اما موثر

گاهی ما فقط می خواهیم طرف سادگی باشیم. جایی برای این درخواست در ترندهای هنر ناخن 2022 وجود دارد! استفاده از لاک های خنثی نزدیک به رنگ طبیعی ناخن بسیار پرطرفدار است.وقتی در مورد انتخاب رنگ تصمیم نگیرید، لاک های بژ یا کرم رنگ ناجی شما خواهند بود، در حالی که ترندهای لاک ناخن مورد علاقه فصل شما را خوشحال می کند!

رنگ ناخن خنثی

6. خنک و خیره کننده

حتی با وجود اینکه ما در مورد مفید بودن آن در زندگی روزمره تصمیم نداریم، کاربردهای هنر ناخن روی ناخن های بلند و نوک تیز توجه ما را به خود جلب می کند… از آنجایی که رنگ ها و الگوهای استفاده شده روی ناخن های بلند جلوه ای خنک و چشمگیر ایجاد می کنند، می توانیم کاری دیوانه کننده انجام دهیم. از آنجایی که رنگ ها و الگوها جزو ترندهای هنر ناخن 2022 هستند!

ناخن خیره کننده

7. ترکیب های پر زرق و برق

ما شاهد تناژهای رنگارنگ در میان ترندهای لاک ناخن 2022 هستیم. ما واقعاً این گرایش ها را دوست داریم، اگرچه نحوه اعمال آنها متفاوت است! نقوش مواج که در فصل بهار به طور مکرر شاهد آن خواهیم بود، ممکن است تا تابستان مورد علاقه ما باشند. شما می توانید با ترکیب رنگ های به خصوص روشن و چشم نواز چین های هیجان انگیزی ایجاد کنید!

ترکیب های پر زرق و برق

چگونه لاک ناخن بزنیم؟

اگر مطمئن هستید که لاک ناخن مناسب و دائمی را انتخاب کرده اید، اکنون زمان آن رسیده است که لاک را به خوبی بزنید. بنابراین، چگونه می توان لاک ناخن کامل را اعمال کرد؟ برای لاک زدن صحیح ابتدا باید سطح بالایی ناخن خود را با سوهان اسفنجی سوهان بزنید. پس از آن حتما از پایه لاک استفاده کنید و سعی کنید در مجموع 3 بار لاک را با دقت بزنید. هنگام استفاده از لاک ناخن، حتماً باید سعی کنید در مکانی خنک و خشک باشید. می توانید روی لایه دوم یک لایه محافظ بزنید تا لاک ناخن شما زنده تر و درخشان تر به نظر برسد. در نهایت می توانید صبر کنید تا لاک خود خشک شود یا با کمک لاک خشک کن زمان خشک شدن را کاهش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *