جوانی چهره با بوتاکس پیشانی

چروک های پیشانی با در نظر گرفتن دقیق ناحیه پیشانی با بوتاکس درمان می شوند. سطح پیشانی به دو گروه تقسیم می شود: سطح پیشانی با خطوط افقی روی پیشانی و ناحیه ابروی اخم شده است. در اثر اخم ناحیه بین دو ابرو چروک می شود. این چین و چروک ها با گذشت زمان شروع به عمیق شدن می کنند. بوتاکس پیشانی زمانی اعمال می شود که چین و چروک ها ناراحت کننده می شوند. برای دانستن نکات بیشتر در این مورد با بانوزی مگ همراه باشید.

بوتاکس پیشانی

بوتاکس برای خطوط پیشانی

بوتاکس در خط پیشانی با نتایج موفقیت‌آمیز به یک کاربرد مورد پسند تبدیل شده است. خطوط روی پیشانی را به طور موقت از بین می برد و چهره را جوان تر و درخشان تر نشان می دهد.

ابتدا پیشانی فرد با دست کشیده شده و وضعیت چین و چروک بررسی می شود.

نوشته های مشابه

سپس وضعیت این چین و چروک ها قبل از کشش بررسی می شود. هرچه تفاوت بین این دو کمتر باشد، مشکل راحت تر حل می شود.

اگر با وجود کشش پیشانی، چین و چروک های عمیق ظاهر شوند، این روند باید با روش های دیگر حل شود.

استفاده از بوتاکس روشی فوق العاده مناسب برای رفع چین و چروک است. حتی ممکن است موثرترین روش باشد. اما اگر مشکل بزرگ و چین و چروک عمیق است، باید یک کاربرد پرکننده به آن اضافه شود. با این روش حمایتی می توان به نتایج موثرتری دست یافت.

همین روش برای ناحیه خط اخم میان دو ابرو نیز اعمال می شود.

هم چنین میتوانید بخوانید: کاربرد و نقاط تزریق بوتاکس پوست

بوتاکس برای خطوط پیشانی

آنچه در مورد بوتاکس پیشانی میخواهید بدانید

پس از اعمال بوتاکس به چین و چروک پیشانی، از زندگی اجتماعی دور نخواهید ماند. فقط چند ساعت استراحت لازم است تا عمل موثر باشد.

دوره ماندگاری عمل بوتاکس پیشانی چقدر است؟ چه زمانی اثر خود را نشان می دهد؟

پس از انجام بوتاکس در خطوط پیشانی، مدت ماندگاری آن در چهار ماه اول 60 درصد و در دو ماه آینده 40 درصد است. بوتاکس برای چین و چروک پیشانی یک روش بدون درد و بسیار کاربردی است. مدت زمان عمل بسیار کوتاه است. فرآیند بوتاکس بین 5 دقیقه تا 15 دقیقه انجام می شود. پس از عمل، اثر آن در عرض 2-3 روز مشاهده می شود.

آیا بوتاکس پیشانی مضر است؟ آیا عوارض جانبی دارد؟

اگر توسط متخصص در یک محیط بالینی انجام شود، هیچ عارضه ای ندارد. حداقل عوارض جانبی که ممکن است رخ دهد قرمزی در محل تزریق است. قرمزی که رخ می دهد موقتی است. در صورت عدم استفاده دائمی و در صورت انجام آن در دوزهای مناسب، عارضه ای دیده نمی شود

آیا بوتاکس پیشانی مضر است؟

مزایای درمان خطوط پیشانی با بوتاکس چیست؟

بوتاکس پیشانی 2 فایده مهم دارد. اولین مورد این است که خطوط پیشانی ایجاد شده را باز کنید یا آنها را کمتر آشکار کنید. دومین اثر بوتاکس پیشانی جلوگیری از ایجاد خطوط پیشانی است. با این عمل می توانیم اثرات محافظتی و درمانی ایجاد کنیم.

استفاده از بوتاکس که از سن 30 سالگی با ایجاد خطوط بین پیشانی، گوشه چشم و ابروها شروع می شود، در سنین بالا منجر به ظاهری جوان تر می شود. کسانی که بوتاکس پیشانی دارند در اولین معاینه در مورد درخشندگی در ناحیه پیشانی و صورت صحبت می کنند. با ایجاد بوتاکس در چین و چروک های پیشانی از حرکت در قسمت میانی عضله جلویی (عضله پیشانی) جلوگیری می کنیم و ابروها را با شاخه های کناری بالا می آوریم.

این حالتی پر جنب و جوش و آرام در چشم ها ایجاد می کند. با بوتاکس بین ابروها اخم هایی که حالت عصبانیت ایجاد می کند از بین می رود و از خطوطی که بین ابروها ایجاد می شود نیز جلوگیری می شود. استفاده از بوتاکس در فواصل شش ماهه ضامن ظاهری شاداب و سرزنده بدون خطوط بین پیشانی و ابرو در آینده خواهد بود.

بوتاکس خط اخم

چرا چین و چروک پیشانی ایجاد می شود؟

علت چین و چروک پیشانی ممکن است متفاوت باشد.

پوست حساس به زمان کمتری برای مقاومت در برابر میمیک ها نیاز دارد.

ماهیچه های پیشانی که سال ها استفاده می شوند می توانند به مرور زمان باعث ایجاد چین و چروک شوند. ماهیچه هایی که باعث ایجاد این خطوط عرضی می شوند، عضلات پیشانی هستند. برخی از افراد در سنین پایین این خطوط را روی پیشانی خود دارند. روی پیشانی بعضی ها بعداً می شود متوجه شد. اما سال های سپری شده آنها را عمیق تر می کند.

علت مشکل اخم یعنی خطوط بین دو ابرو، میمیک ابرو است. خطوط عمودی در هنگام اخم ابروها ایجاد می شود. ماهیچه هایی که این خطوط را فعال می کنند، عضلات موجدار هستند. همانطور که مشاهده می شود، علت اصلی چین و چروک، حرکات میمیک صورت است. بنابراین، حالات صورت بیشتر به معنای چین و چروک بیشتر است.

جوانی چهره با بوتاکس پیشانی

انواع بوتاکس برای چین و چروک و خطوط پیشانی چیست؟

انواع بوتاکس: به طور کلی دو نوع بوتاکس ترجیح داده می شود. اولین مورد بوتولینوم نوع A است. دوم فرآیند دیسپورت است. دوز این دو برای هر ناحیه متفاوت است. اما به طور کلی دیسپورت در دوزهای بالاتر نسبت به سم بوتولینوم A استفاده می شود. تنظیم دوز از فردی به فرد دیگر و با توجه به مشکل متفاوت است. اما به طور کلی 25 واحد برای بوتاکس ترجیح داده می شود.

روش های درمانی غیر از بوتاکس برای خط پیشانی

بوتاکس و فیلر پیشانی برای خطوط پیشانی ترجیح داده می شود. اگر چین و چروک ها عمیق نیستند، نیازی به پر کردن نیست. اما اگر بوتاکس روی چین و چروک های عمیق اعمال شود، نواحی آسیب دیده پر می شود. این کار از ایجاد چین و چروک های جدید جلوگیری می کند. چین و چروک موجود باز شده با بوتاکس با پر کردن آن با فیلر اصلاح می شود.

از آنجایی که قیمت بوتاکس پیشانی در ایران با توجه به میزان خطوط و چین و چروک متفاوت خواهد بود، معاینه پزشک ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *